přihlásit se

Vítáme vás zpět, prosím přihlaste se


Nová registrace

Registrujte se zdarma a začněte obchodovat!

Nebudeme novinky určitě posílat často. Nechceme vás odradit. ;-)

Obnovit heslo

Zapomněli jste své heslo? To vyřešíme...

Affiliate (provizní) program

OdKorunky.cz přináší affiliate (provizní) program s několika prvky, které jinde nenajdete. Vaše provize může narůstat, aniž byste pro to cokoliv udělali.

Shrnutí programu

- můžete získat provize z každého návštěvníka Vašich inzerátů i bez kódu v odkazu! - provize můžete částečně proměnit na skutečné peníze, zaslané na Váš účet!

- provize můžete zvýšit využíváním programu SuperPack (viz. níže)

Odkazujte na své aukce, nebo na svůj profil. Tím překonáte obvyklý nezájem uživatelů internetu klikat na tzv. affiliate odkazy. Přezdívku svého profilu do odkazu si můžete sami zvolit v nastavení.

Jak získat provizi?

Každý návštěvník stránek, který navštíví Váš inzerát, nebo Váš profil (seznam inzerátů), nebo přes jedinečný odkaz jakékoliv stránky OdKorunky.cz, který najdete ve svém uživatelském panelu, bude při své registraci na stránky identifikován, jako Vámi získaný uživatel. Toto není v jiných provizních programech obvyklé. Jinde nezískáte uživatele bez konkrétního affiliate odkazu.

Z Vámi získaných uživatelů obdržíte na celý 1 rok 25% (nebo 30%, viz. níže) z každé jeho platby formou kreditu na využití služeb OdKorunky.cz. Navíc za každou plně dokončenou registraci včetně ověření adresy a telefonního čísla získáte 80 Kč.

Doba, po kterou získáváte provize z Vámi přivedených uživatelů je jeden rok.

Zvyšte své provize zakoupením SuperPacku

Pokud máte aktivní balíček služeb SuperPack, Vaše provize se zvýší na 30%.

Příklad

Máte zakoupený SuperPack a přímo pozvete dva lidi, kteří si zakoupí SuperPack také. Na některý z Vašich inzerátů se přes vyhledavač dostanou další tři lidé, kteří si koupí SuperPack. Nyní získáte kredit: 5 x 250 Kč x 30% = 375,- Kč

Pokud Vám něco z affiliate programu není jasné, nebojte se zeptat v naší diskuzi.